Yandex.Metrica
30.11.2015

Hızla Yükselen Moment İstanbul’da Herkese Göre Bir Ödeme Seçeneği Var

AC Yapı, inşasına hızla devam ettiği üçüncü konut projesi Moment İstanbul’da farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Kartal’da yükselen projede, peşinatsız 24 ay vadeden banka kredisi ve aylık 1.595 TL takside kadar farklı ödeme seçenekleri bulunuyor.

30.11.2015, İstanbul

Demir-çelik, çelik konstrüksiyon ve paslanmaz çelik üretiminin yanı sıra bu ürünlerin ithalat-ihracatında Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Coşkun Group çatısı altında faaliyet gösteren AC Yapı’nın üçüncü konut projesi Moment İstanbul, Kartal’da hızla yükseliyor.

AC Yapı’nın modern şehir yaşamının ihtiyaçlarını “insan ve çevre odaklı” bir perspektifte ele alma felsefesinin son örneği olan Moment İstanbul, iki kuleden oluşan yapısı ile dikey mimarinin Anadolu Yakası’ndaki en çarpıcı örneklerinden birini sergiliyor. 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması hedeflenen projede, tipleri 1+1’den 4+1’e kadar değişen, toplam 731 adet konut bulunuyor.

Ödeme seçenekleri ile de farklı

AC Yapı, İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesi arasında gösterilen Moment İstanbul’da, fiyatları 319 bin TL’den başlayan konutlar için farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Dileyenler kendilerine özel ödeme planı ve peşinatsız 24 ay vade seçeneğinden yararlanabilirken, dileyenler de AC Yapı finansman desteğiyle yüzde 1 peşinat ve 1.595 TL taksit fırsatından yararlanabiliyor. Tüm bunlara ek olarak, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası’ndan cazip faiz oranları ile kredi olanakları da bulunuyor.

E-5 Karayolu’na doğrudan bağlantılı ve Kartal Soğanlık Metro İstasyonu’nun yanı başında bulunan Moment İstanbul, panoramik cam cephesiyle muhteşem bir İstanbul ve Adalar manzarası sunuyor. 2,95 metre tavan yüksekliği ile ferah yaşam alanları sağlayan proje, istendiğinde cam kapı ile salondan ayrılabilen mutfak gibi ince düşünülmüş ayrıntılarla hayata geçiriliyor.

Konut projesinden daha fazlası

Yerleşim alanlarının yanı sıra cadde mağazacılığının yepyeni bir örneğini Kartal’a taşıyacak olan Moment İstanbul’da, bölgede yaşayanların günlük ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere planlanan ticari üniteler de yer alıyor. Proje, kapalı/açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, cep sineması, çocukların keyifli bir ortamda vakit geçireceği Cross Action Kids Club ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamın her anını keyfe dönüştürmeyi vadediyor.

Projede ayrıca, 35’inci katta bulunan, eşsiz bir panoramik manzaraya ve etkileyici bir dekorasyona sahip Moment Terrace’ın, misafirlerin ağırlanabileceği ya da toplantıların yapılabileceği ayrıcalıklı bir mekân olarak hizmet vermesi planlanıyor.

AC Yapı hakkında:

AC Yapı, 1983 yılında kurulan, demir çelik, çelik konstrüksiyon ve paslanmaz çelik üretiminin yanı sıra bu ürünlerin ithalat-ihracatını gerçekleştiren Coşkun Group’un yapı endüstrisi alanındaki yatırımıdır. 2007 yılında kurulan AC Yapı, modern şehir yaşamının ihtiyaçlarını “insan ve çevre odaklı” bir perspektifte ele almaktadır. Şirketin ilk iki projesi olan Kent Life ve Dore Life İstanbul Sancaktepe’de inşa edilmiştir. Üçüncü proje olan Moment İstanbul ise Kartal’da konumlanmıştır. 2017’nin ilk çeyreğinde tamamlanması hedeflenen Moment İstanbul, iki kuleden oluşan yapısı ile dikey mimarinin Anadolu Yakası’ndaki en çarpıcı örneklerinden birini sergilemektedir. Coşkun Group’un finansal yapısından aldığı güçle hızla yükselmekte olan proje, tıpkı Dore Life gibi, “İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesi” arasında gösterilmektedir.