Yandex.Metrica

Kent Life

Kent Life

Satış Ofisi : (216) 617 05 01

Yemyeşil bir dünyaya açılan pencere; KENT LIFE…

Hayatınıza renk katan ince detaylar KENT LIFE ile anlamlanıyor. Özel peyzajı, modern mimarisi, sosyal tesisleri, alışveriş ve geniş spor olanakları, 24 saat güvenlik ve sağlık hizmetleri gibi pek çok alternatiflerle değişimi ve yeniliği yaşam alanlarınızda her an hissedeceksiniz.

KENT LIFE, Çekmeköy - Sancaktepe- Taşdelen üçgeninde sağlam temeller üzerinde günden güne değerlenen yatırım ayrıcalığı sunuyor. Proje; 704 konut, işyeri ve sosyal tesisler bulunuyor. 15 adet A blok ve 8 adet B blok olmak üzere toplam 23 adet bloktan oluşuyor.

Kendi içinde A1, A2 ve A3 olarak ayrılan A blokların her birinde 56 daire bulunurken B1 ve B2 olarak iki çeşide ayrılan B blokların her birinde ise 24 daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 normal daireler, ayrıca tüm bu dairelerin ve 4+1 , 5+1 dairelerin dubleks seçenekleri 2 farklı yapıdaki blok sistemiyle tercih edebileceğiniz yapıda inşa edilmiştir.

Mutlu yaşam alanlarınıza huzurlu ve ferah dokunuşlar…

Geniş yaşam alanları beraberinde gün boyunca güneş ışığına geçit veren yere kadar inen pencereler, iç mimarlar tarafından özenle seçilmiş seramik ve parkeler daire içlerinde sizlere son derece ferah bir atmosfer sağlıyor.

AC Yapı Moment İstanbul

Kampanyalarımız ve Projelerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım.

AC YAPI’dan hangi iletişim araçlarıyla haberdar olmak istersiniz?

İzin Veriyorum. Yasal İzinlerGönder